Acil Durumlarda İnsani Yardım Faaliyetleri

Acil Durumlarda İnsani Yardım Faaliyetleri Bağışı Yap

Deprem, sel gibi doğal afetler karşısında zarar gören kazazedelerin yaralarını sarmak, onlara yardım etmek için her türlü seferberliği ilan etmek üzere bu yola çıktık

Eft/Havale ile bağış yapmak için Hesap Numaralarımız

Deprem, sel gibi doğal afetler karşısında zarar gören kazazedelerin yaralarını sarmak, onlara yardım etmek için her türlü seferberliği ilan etmek üzere bu yola çıktık. Sizlerin sayesinde toplanan bağışlar ile beraber ihtiyaç sahiplerine ekipmanları ulaştırabiliyoruz.

Acil durumlarda yaptığımız yardım faaliyetleri arasında sağlık hizmetleri, kazazedelerimizi soğuk çadırlarda ısıtmak için çadır izolasyon malzemeleri, battaniyeler, aç karınlarını doyurmak için gıda kolileri gibi bir çok hareket vardır. Derneğimize yaptığınız yardımlar sayesinde yardım faaliyetlerinin alanı ve ulaştırdığı eşyalar, eşyaların sayısı da her geçen gün daha da artmaya devam ediyor.

Afetlerin gerçekleştiği alanlara acil yaşam malzemeleri ile yüklü tırları gönderiyor ve kazazedelerin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz.

Kazazedelerin ihtiyacı olan acil yardımları ivedi bir şekilde yapıyoruz. Dinimizin öğütlediği muhtaçlara yardım hususunda oldukça titiz davranıyoruz.

Acil sağlık yardımlarımız sadece kazazedeler için yapılmamaktadır. Engelli vatandaşlarımız, fakir hastalarımız ve yardıma ihtiyacı olan her türlü insan için gerekli tedaviler bünyemizce yapılır.

Diğer Bağışlar TÜM BAĞIŞLAR